سیستم های حفاظت تصویری

سیستم های حفاظت تصویری


امروزه در مراكز صنعتی و اداری جهت نظارت بر محيط فيزيكی و نظارت بركار كاركنان ياكـارگران در جـهت كنترل و مديـريت بهـتر و كارآمـد‌تر بـه وفـور از سيستمهای تلويزيونی مـداربسته (closed circuit TV) استفاده می‌شود. اين سيستمها به عنوان سيستمهای كنترل تصويری نيز ناميده می‌شوند.

در محلهايی مانند بانكها ـ ادارات ـ دانشگاهها ـ كارخانجات ـ فروشگاههای بزرگ و در كنترل ترافيك شهرها اين سيستمها را ميتوان نصب و مورد استفاده قرار داد. استفاده از اين سيستمها در منازل مسكونی رواج چندانی نيافته است ولی با پا به عرصه گذاشتن سيستمهای تصويری كه قادرند حركت را در محدوده تحت نظارت سيستم تشخيص و اعلام خطر نمايند يا توسط سنسورهای خاصی تحريك شده و شروع به ضبط فيلم از محل بنمايند انتظار می‌رود كه استفاده از اين سيستمها در منازل مسكونی نيز گسترش بيايد.

همچنين برای ضبط و يا تغيير نحوه نمايش روی مانيتور و پخش همزمان تصاوير دوربينها روی مانيتور و كنترل از راه دور دوربينها نيز تجهيزات و امكاناتی وجود دارد. با توجه به تنظيماتی كه روی دوربينها و ساير تجهيزات ميتوان انجام داد اين سيستمها در شرايط جوی متفاوت و در روز و شب نيز كارآيی خوبی دارند.

برای كنترل ورود و خروج افراد به يك محل و برای كنترل مكانهای وسيع توسط چندين دوربين و نمايش همزمان تصوير آنها و نظارت سمعی و بصری از فواصل بسيار دور از طريق شبكه

تلفن بدون نياز به حضور فيزيكی افراد كنترل كننده در محل و در دستگاههايی كه كنترل بصری آنها توسط انسان مقدور نبوده يا خطر آفرين می‌باشد نيز ميتوان از اين سيستمها استفاده كرد. استفاده از سيستمهای CCTV روز به روز در حال رشد است و با توجه به تكنولوژی ساخت تجهيزات آن كه مبتنی بر صنعت الكترونيك و كامپيوتر میباشد ساخت و توليد تجهيزات اين سيستمها دائماً در حال تكامل و پيشرفت است.

شرکت توسعه ارتباطات آمون" در اين زمينه مطالعات و تحقيقات جامعی انجام داده و کارشناسان شرکت آمادگی کاملي برای عرضه انواع خدمات از مشاوره در طراحی تا نصب و راه اندازی برای بکارگيری اين تکنولوژی نوين دارا می باشند.

 شرکت آمون

Floor 3, No. 49, Motahaeri allay, Sahand St., Beheshti Ave, Tehran-Iran 

88730923 21 98+

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید